E- mail: ​aviva@avivapr.co.il  T: 052-3244769משרד אביבה שורץ יחסי ציבור הינו הנציג ומורשה המכירות הבלעדי של 
Business Wire בישראל:

Business Wire חברה המהווה חלק מ- Berkshire Hathaway, החברה הגדולה והמובילה בעולם בהפצת הודעות לעיתונות וחשיפה רגולטורית. מומחים לקשרי משקיעים, יחסי ציבור, מדיניות ציבורית ושיווק מסתמכים על Business Wire כדי להפיץ בצורה מדויקת חדשות ומולטימדיה בעלות השפעה על השוק, לארח חדרי חדשות מקוונים ואתרי IR, לבנות פלטפורמות לשיווק תוכן, ליצור קשרים חברתיים ולספק ניתוח קהל שמשפר את האינטראקציה עם שווקי יעד ספציפיים. Business Wire שנוסדה ב- 1961, היא מקור מהימן עבור ארגוני חדשות, עיתונאים, מומחי השקעות ורשויות תקינה, אשר מספק חדשות ישירות למערכות למאמרי מערכת ולמקורות חדשות מקוונים מובילים, דרך רשת NX הסימולטנית שמוגנת על-ידי מספר פטנטים. Business Wire היא בעלת 29 משרדים בכל רחבי העולם כדי לענות בצורה מאובטחת על הצרכים המשתנים של מומחי התקשורת וצרכני החדשות. ב- 2015, Business Wire חברה ל- Al Roker Entertainment כדי ליצור את BizWireTV, תוכנית חדשות דיגיטלית דו-שבועית בווידאו אשר מציגה את ההודעות לעיתונות המובילות ברשת.

הדרך להשיג חשיפה בינלאומית לחברות וארגונים

From Local to Global

הסבר ורקע :

הפצת הודעות PR לתקשורת ברחבי העולם מהווה מכשיר שיווקי מהיר ואפקטיבי לחברות וארגונים. חברות קטנות כמו גם גדולות ומובילות עושות שימוש במכשיר זה לצרכיהן.  האפשרות להתאים למקד ולכוון את ההודעה לקהלי היעד של החברה מאפשרת לחברות חשיפה לקהל מטרה בכל תקציב ומזמנת עבורן שפע של אלטרנטיבות והזדמנויות שיווקיות בכל מקום בעולם.
בנושא תערוכות וכנסים -  הודעת PR ממוקדת עשויה לקדם חברות המציגות בתערוכות וכנסים בחו"ל ובכך לעורר התעניינות לקראת האירוע במהלכו ואחריו.

חברת Business Wire - A Berkshire Hathaway Company הינה החברה הגדולה בעולם ובעלת מוניטין רב שנים בתחום הפצת הודעות ברמה הגלובלית. לחברה ישנם שורה ארוכה של הסכמי שותפות בלעדיים ותוכן עם סוכנויות ידיעות ואלפי אתרים ומאגרי מידע מובילים, וכלי תקשורת נחשבים בכל העולם, המשמעות, ידיעות המופצות דרך החברה נכללות אוטומטית באלפי אתרים מובילים וחשובים. ידיעה שהופצה באמצעות רשת ההפצה שלBusiness Wire תופיע בכל חיפוש בגוגל גם לאחר תקופה ארוכה וללא הגבלת זמן.

לאן מגיעה ההודעה?

באמצעות Business Wire ניתן להפיץ הודעות PR ל-185 מדינות ברחבי העולם (כולל תרגום לשפות המקומיות), ניתן לשלב את תפוצת הידיעה באופן מודולרי ב-1,676 מעגלי הפצה נתונים, ולמגוון של - 193 קטגוריות תעשייה שונות.
הודעה שהופצה באמצעות Business Wire מגיעה למגוון ערוצי מדיה מובילים. אלה יכולים להיות ערוצי מדיה מקוונת כדוגמת אתרי חדשות כלליים, אתרים מקצועיים, מנועי חיפוש ומאגרי מידע מובילים – פורבס, רויטרס, בלומברג, וול סטריט ג'ורנל, ועוד רבים אחרים. בנוסף, ההודעות יועברו לעיתונות כתובה, מגזינים, עורכים וכתבים בכל תחום שתבחרו.
לפירוט רשימות מדיה בחלוקה לפי איזורים גיאוגרפיים ברחבי העולם לחץ כאן

עלויות:

שימוש בשירות הפצה של Business Wire הינו ללא דמי מנוי או ריטיינר קבועים - התשלום מתבצע עבור כל הפצת הודעה בנפרד, גובה התשלום שייגבה הינו פונקציה של מספר המילים בידיעה המופצת ושל מרחב האזור הגיאוגרפי שאליו מופצת הידיעה, לקבלת הצעת מחיר ניתן לפנות ישירות בטלפון במייל או לתאם פגישה להצגת מגוון אפשרויות הפצת הודעות החברה מול עלויות.

דוחות משוב לאחר ההפצה :

כמשוב חוזר ניתן לקבל דו"חות סטטיסטיים אשר יספקו תמונה ונתונים המראים להיכן הגיעה הידיעה. עם קישור לידיעה בכל אתר שפורסמה בו. כולל גרף של כניסות גולשים ופירוט מאילו אתרים ומאילו מקומות בעולם נכנסו גולשים לידיעה כולל כניסות מהמדיה החברתית (טוויטר/ פייסבוק וכד') וטלפונים ניידים.
(כיום מחויבת כל הפצת PR בארה"ב בחבילה זו הכוללת גם הפקת דוחות ניטור הידיעה ברשת, דוחות משוב סטטיסטיים, הכללה ברשת מובייל, הכללה ברשתות משקיעים ואנליסטים, פרסום ברשתות חברתיות ושיפור הנראות של הפצת הידיעה (באמצעות טכנולוגית NOVI).

ל- Business Wire יש 32 נציגויות ומשרדים ברחבי העולם עם 22 מרכזי בקרה- Newsrooms
השירות זמין - 24 שעות ביממה - 7 ימים בשבוע  ו– 365 ימים בשנה.
החדשות שלך הן העסק שלנו. העסק היחיד שלנו. ביססנו את המוניטין שלנו על אמון, חדשנות ומתן שירות. בעוד שאנו מסתגלים ללא הרף לצרכים המשתנים של נוף התקשורת, הגישה שלנו מעולם לא השתנתה. Business Wire מורכבת מ- 500 מומחי תקשורת נלהבים שחשוב להם יותר מכל לשמור על המעמד המיוחד שנבנה לאורך שנים כאמת המידה של התעשייה.


צור עמנו קשר 
לפרטים נוספים:
אביבה שורץ נציגת מכירות Business Wire  בישראל
טל' נייד: 052-3244769 משרד: 03-9441133  businesswire@avivapr.co.il

972-52-3244769+