E- mail: ​aviva@avivapr.co.il  T: 052-3244769
מאסטר קובי - הגורו של קרב מגע ישראלי בברזיל וביבשת דרום אמריקה
בדרך לישראל עם משלחות קרב מגע מברזיל
(ינואר-פברואר 2020)
בין מטרות הביקור- לימוד מורשת ישראל והצגתה כמודל הישרדות

מאסטר קובי (קובי ליכטנשטיין) ראש הפדרציה לקרב מגע ביבשת דרום אמריקה הגיע במהלך ינואר-פברואר 20 לישראל עם 3 משלחות קרב מגע מברזיל במטרה ללמוד על מורשת ההישרדות ותורת קרב המגע שפותחה בישראל. מאסטר קובי, מומחה מוביל ברחבי דרום אמריקה כגורו בתורת "קרב המגע", מאמן ומכשיר כוחות צבא, ומשטרה בברזיל, אימן והכשיר יחידת קומנדו שהוקמה במיוחד לקראת האולימפיאדה בריו. חולש על רשת קרב מגע הכוללת רשת כ-150 מרכזי אימונים ברחבי היבשת.

בשנה האחרונה יצא בישראל לאור ספרו - "קרב מגע תורת ההגנה הישראלית" במהדורה עברית (בהוצאת אוריון). מהדורה זו הינה בעצם תרגום של הספר KRAV MAGA"" שהתפרסם במספר שפות ונמכר ברחבי העולם ב-150,000 עותקים בספרו הוא מביא את סיפורו ומציג את הפילוסופיה שעומדת מאחורי קרב המגע.
הספר "קרב מגע" מציג מעין סימולציה של מצבי תקיפה בתמונות ובאמצעות ניתוח הפעולות צעד אחר צעד ב"הילוך איטי" וניתוח כל "פריים". בין היתר קיימת בספר הדרכה בהגנה עצמית לנשים, למנהלים ולילדים, עקרונות בסיסיים בהתמודדות בתקיפת סכין או מקל, התגוננות מפני תקיפה בנשק חם, התגוננות מפני יותר מתוקף אחד, התגוננות על הקרקע, וכן הגנה עצמית לכוחות הצבא.
הספר "קרב מגע" תורת ההגנה הישראלית מאת מאסטר קובי ליכטנשטיין הגורו הישראלי שהנחיל את תורת קרב המגע ביבשת דרום אמריקה מביא את סיפורו ומציג את הפילוסופיה שעומדת מאחורי קרב המגע יצא לאור בימים אלה בהוצאת אוריון.

הפילוסופיה שמאחורי התורה מציעה אפשרויות תגובה למצבים שונים של תקיפה אלימה, מצבים שכל אחד מאתנו עלול להיתקל בו בחיי היומיום (כל אדם צריך להיות מסוגל להגן על עצמו ועל חייו), הספר מטפל בדילמה של "להגיב או לא להגיב" ומציע מספר דרכים להתמודד עם איום מידי באמצעות טכניקות ושיטות פשוטות, קצרות ויעילות ללא קשר למין, גיל ולמצב גופני. הספר "קרב מגע" מציג מגוון של מצבי תקיפה ומאפשר לכל אחד לבחור את התגובה המתאימה ביותר כאשר הוא נקלע לתקיפה אלימה.

הספר "קרב מגע" מציג מעין סימולציה של מצבי תקיפה בתמונות ובאמצעות ניתוח הפעולות ב"הילוך איטי" וניתוח כל "פריים" בהתבסס על תנועות גוף טבעיות אשר יסייעו לחסום או להסיט את התקיפה ולהגיע לנקודות רגישות בגוף התוקף ללא קשר לממדי גופו על בסיס העברת המשקל וכוח ההתפרצות.  בדרך של אימון והתנסות המתאמן יכול לגלות את הפוטנציאל שלו ולהשתפר ולהתפתח ולהגיע להישגים בכוחות עצמו. בין היתר קיימת בספר הדרכה בהגנה עצמית לנשים, למנהלים ולילדים, עקרונות בסיסיים בהתמודדות בתקיפת סכין או מקל, התגוננות מפני תקיפה בנשק חם, התגוננות מפני יותר מתוקף אחד, התגוננות על הקרקע, וכן הגנה עצמית לכוחות הצבא.

2019 - לקט פרסומים בתקשורת מביקור בישראל עם 3 משלחות קרב מגע מברזיל:

ראיון בערוץ הספורט - בתכנית "מגרש פתוח" ערוץ 5 (תוך הדגמת תקיפה במהלך הראיון):
כתבה של ערוץ i24news על ביקור מאסטר קובי ליכטנשטיין עם 3 משלחות קרב מגע בישראל- צילומים ברמת הגולן אתר החרמון:


אירוח בחדשות בספרדית ערוץ I24NEWS:


פרסום בערוץ חדשות 
NEWSRAEL:2018 - לקט פרסומים בתקשורת עם הוצאת הספר "קרב מגע - תורת ההגנה הישראלית":

ביקורת של שירלי פינקר על הספר קרב מגע באתר פרוגי:

לחץ על התמונה לקריאת הכתבה המלאה.


מדור יוצאים לאור - מודיעין

המגזין לתרבות 7.11.18


פרסום בעיתון גלובס - 3.1.2019


כתבה באתר מבשר-נט אוק' 2018:

ביקורים בישראל בשנים - 2015/ 2017:

קובי ליכטנשטיין מקים הפדרציה הדרום אמריקאית לקרב מגע בביקור בישראל עם משלחות מברזיל
מתוך הפרסומים בתקשורת במהלך הביקורים בישראל

"מאסטר קובי" – ישראלי במקור, התפרסם בברזיל וביבשת דרום אמריקה כמי שהביא ליבשת את תורת "קרב המגע" הישראלית,  הוא פיתח את תחום קרב מגע בזרועות בצבא, במשטרה, בכוחות הביטחון וכמובן גם בתחום האזרחי תוך מתן מענה לצרכים המקומיים בתחום הביטחון האישי שקיבלו משמעות חזקה לאור החוסר בביטחון אישי של הפרט ביבשת.

קובי ליכטנשטיין עומד כיום בראש הפדרציה של דרום אמריקה לקרב מגע –הוא מגיע לישראל אחת לשנה או שנתיים עם משלחות קרב מגע מברזיל(מתוך 10,000 חניכיו כיום) למסע הכרת שורשי קרב המגע.  במסגרת הביקור בישראל הוא מלווה את המשלחות במסלול אימונים וסיור להכרת הארץ וההיסטוריה של ישראל.

2017

כתבתו של זיו רייף על מאסטר קובי - בחדשות השבת בערוץ 1 של הטלויזיה הישראלית:מאסטר קובי בתכנית הבוקר בערוץ 2 
"העולם הבוקר"- עם אברי גלעד והילה קורח:


ראיון בערוץ ILTV בתכנית ISRAEL DAILY:


ראיון מצולם באתר פרוגי מבית ידיעות אחרונות:


אתר החדשות  The PULSE:

מאסטר קובי בראיון רדיו בתכנית הקשר הישראלי ברשת ב' של קול ישראל - מראיין אליהו בן און 2015 Dutch - De Telegraaf (הולנד)
972-52-3244769+